+48 501 262 564 m.bednarek@jmfinance.pl

Leasing samochodów osobowych | Piaseczno

✓ opłata wstępna od 0%

✓ okres finansowania nawet do 60 miesięcy

✓ leasing także bez sprawdzania BIK

✓ możliwość uzyskania finansowania dla młodych firm

JM Finance to szeroka oferta leasingu samochodów osobowych w Piasecznie, marek takich jak: Audi, BMW, Mercedes, Ford, Hyundai, Mazda, Nissan, Toyota, Renault, Seat, Skoda, Citroen, Volvo, Volkswagen i innych.

Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki finansowania samochodów osobowych w elastycznej ofercie dostosowanej do możliwości firmy. Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym, zwrotnym i finansowym – wspieramy Klientów w doborze optymalnej formy finansowania.

Dzięki współpracy z większością wiodących firm leasingowych, jak również wszystkimi producentami samochodów dostępnymi na polskim rynku, jesteśmy w stanie skonstruować najkorzystniejszą oraz skrojoną na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Leasing dla nowych firm od 1-ego dnia działalności
Nasza oferta jest dostępna dla młodych firm, które dopiero rozpoczynają działalność. Decyzja o przyznaniu finansowania w takim przypadku jest oczywiście uzależniona m.in. od dotychczasowej historii kredytowej właściciela firmy, a także samego przedmiotu leasingu, jego wieku i wartości, jednak pozyskanie leasingu jest możliwe nawet w 1-szym dniu działalności.
Leasing operacyjny samochodów osobowych
Rozliczenie w ramach leasingu operacyjnego poprawia płynność finansową firmy dzięki możliwości wliczenia raty leasingowej w koszty uzyskania przychodu. Ważną zaletą jest także odliczenie podatku VAT od miesięcznej raty leasingu. Okres trwania umowy w przypadku tej formy finansowania jest ściśle określony przepisami i wynosi od 24 do 60 miesięcy. Tym co odróżnia leasing operacyjny od leasingu finansowego jest podmiot dokonujący odpisów amortyzacyjnych – w tym przypadku jest nim leasingodawca; sam przedmiot leasingu zostaje jego własnością do końca trwania umowy, z możliwością wykupu przez leasingobiorcę za wcześniej ustaloną kwotę, po jej zakończeniu. Ważnym atutem tej formy leasingu może okazać się elastyczny sposób ustalania kwoty rat miesięcznych – wg. stopy stałej lub zmiennej. 
Leasing finansowy
W przypadku leasingu finansowego konieczność zapłaty podatku VAT od całkowitej wartości przedmiotu leasingu (a tym samym jego odliczenia) następuje już przy pierwszej racie leasingu, ponieważ w tej formie finansowania mamy do czynienia z dostawą towaru (a nie usługą, jak w leasingu operacyjnym). Z tej przyczyny leasing finansowy rzadko jest wybierany przez młode firmy – barierą jest wysoki próg kosztów początkowych.

Inne ważne informacje dotyczące leasingu finansowego:

✓ odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca – przedmiot zostaje wliczony w skład jego majątku,
✓ po zakończeniu umowy przedmiot leasingu staje się automatycznie własnością leasingobiorcy,
✓ w koszty uzyskania przychodu wliczają się:
odpisy amortyzacyjne, część odsetkowa raty miesięcznej oraz bieżące koszty użytkowania (np. paliwo),
✓ nie jest określony minimalny okres trwania umowy.

Leasing bez BIK Piaseczno
Współpracujemy z firmą leasingową, która nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej – stąd nasza oferta może okazać się atrakcyjna dla właścicieli firm, u których w przeszłości lub aktualnie wystąpiły opóźnienia w spłacie rat kredytów i pożyczek (również indywidualnych).

Zamów kontakt

Zostaw dane – oddzwonimy

Leasing w procedurze uproszczonej

Procedura uproszczona nie wymaga przedstawiania dokumentów finansowych oraz zaświadczeń ZUS i US – zawarcie umowy leasingowej następuje na podstawie oświadczenia. Leasingobiorca nie jest też weryfikowany w bazie BIK. Decyzja o przyznaniu finansowania zostaje podjęta w ciągu max. 24h.

Opinie naszych Klientów

Realne opinie zamieszczone na portalu Oferteo, gdzie od kilku lat z powodzeniem pomagamy uzyskać naszym Klientom niezbędne finansowanie dla działalności gospodarczych i spółek:

JM Finance

Leasing samochodów osobowych Piasecznoniektóre nasze oferty:

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

JM FINANCE  Leasing Piaseczno

Gdzie działamy?

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Piaseczna i okolic, zainteresowanych ofertą leasingu dla firm. Działamy między innymi w miejscowościach: Góra Kalwaria, Konstancin - Jeziorna, Ustanów, Józefów, Otwock, Magdalenka, Janki, Nadarzyn czy Pruszków.

Leasing nowych samochodów Piaseczno

Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi w Polsce, m.in.: Alior Leasing, PKO Leasing, IMPULS Leasing, Millenium Leasing, EFL, mLeasing. W naszej ofercie znajdują się samochody wszystkich dostępnych na polskim rynku marek:  Audi, BMW, Mercedes, Ford, Hyundai, Mazda, Nissan, Toyota, Renault, Seat, Skoda, Citroen, Volvo, Volkswagen i innych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania w postaci leasingu dla działalności jednoosobowych czy spółek pozwoliło nam zbudować pozycję lidera, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci. 

Leasing dla firm Piaseczno

Oferujemy leasing samochodów osobowych oraz flot w wybranej opcji finansowania: leasingu finansowego, operacyjnego lub zwrotnego - wspieramy Klienta, by dopasować formę optymalną dla jego działalności. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim elastyczna oferta dostosowana do możliwości firmy, jak również konkurencyjność - dzięki stałej współpracy z wieloma firmami leasingowymi jesteśmy w stanie zaoferować warunki niedostępne nigdzie indziej.

Leasing samochodów używanych Piaseczno

Z powodzeniem pozyskamy dla Państwa również finansowanie samochodów osobowych używanych, w tym samochodów z dystrybucji zagranicznej. 

Leasing dla nowych firm Piaseczno

Nasza oferta to również leasing dla młodych firm już od 1-ego dnia działalności - zapraszamy do kontaktu!

Leasing Mercedes Piaseczno

Skutecznie pozyskujemy finansowanie w postaci leasingu na auta marki Mercedes - nowe i używane. Nasza oferta to m.in. modele takie jak: Mercedes CLA 200 Shooting Brake, Mercedes A200 Limuzyna, A180, B180, Mercedes B200 / 4Matic, A250 e, GLC 200 d 4MATIC Business Edition, C 180 kombi Business Edition, Mercedes E 220 d 4MATIC Business edition, Mercedes-AMG A 35 4MATIC, Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé czy Mercedes-AMG A 35 4MATIC Limuzyna oraz wiele innych, topowych modeli. 

Leasing BMW Piaseczno

Stale współpracujemy również z marką BMW, dlatego zapraszamy Klientów zainteresowanych leasingiem aut marki BMW. Skutecznie pozyskamy finansowanie m.in. na: BMW 118i, BMW M135i xDrive, BMW X2, BMW X3, BMW 740d xDrive, BMW 320i xDrive Limuzyna, BMW 330i, BMW X6, BMW X7, BMW iX xDrive4o oraz każdego modelu, którym będą Państwo zainteresowani - Piaseczno, Góra Kalwaria, Józefów, Otwock i okolice.

Cesja leasingu Piaseczno

Pomożemy również dopełnić formalności związanych ze zmianą leasingobiorcy w dowolnej firmie leasingowej. 

Share This