+48 501 262 564 m.bednarek@jmfinance.pl

Leasing samochodów dostawczych do 3,5 tony | Piaseczno

✓ opłata wstępna od 0%

✓ okres finansowania nawet do 60 miesięcy

✓ leasing także bez sprawdzania BIK

✓ możliwość uzyskania finansowania dla młodych firm

JM Finance to szeroka oferta leasingu samochodów dostawczych w Piasecznie marek takich jak: Renault, IVECO, Mercedes, Citroen, Nissan, Volkswagen, Peugeot i innych.

Dzięki współpracy z większością wiodących firm leasingowych, jak również wszystkimi producentami samochodów dostępnymi na polskim rynku, jesteśmy w stanie skonstruować najkorzystniejszą oraz skrojoną na miarę Państwa potrzeb ofertę.

JM Finance to również atrakcyjne warunki leasingu samochodów dostawczych do 3,5 tony, w ofercie dostosowanej do możliwości firmy. Wspieramy naszych Klientów w wyborze odpowiedniej formy finansowania, tak by finalne parametry oferty były zoptymalizowane pod kątem potrzeb przedsiębiorstwa. 

Naszą ofertę kierujemy m.in. do firm działających w: transporcie, logistyce, branży budowlanej, remontowej,  produkcji, firm sprzątających, usługowych, itp.

Leasing dla nowych firm od 1-ego dnia działalności
Nasza oferta jest dostępna dla młodych firm, które dopiero rozpoczynają działalność. Decyzja o przyznaniu finansowania w takim przypadku jest oczywiście uzależniona m.in. od dotychczasowej historii kredytowej właściciela firmy, a także samego przedmiotu leasingu, jego wieku i wartości, jednak pozyskanie leasingu jest możliwe nawet w 1-szym dniu działalności.
Leasing operacyjny samochodów dostawczych do 3,5 tony
Rozliczenie w ramach leasingu operacyjnego poprawia płynność finansową firmy dzięki możliwości wliczenia raty leasingowej w koszty uzyskania przychodu. Ważną zaletą jest także odliczenie podatku VAT od miesięcznej raty leasingu. Okres trwania umowy w przypadku tej formy finansowania jest ściśle określony przepisami i wynosi od 24 do 60 miesięcy. Tym co odróżnia leasing operacyjny od leasingu finansowego jest podmiot dokonujący odpisów amortyzacyjnych – w tym przypadku jest nim leasingodawca; sam przedmiot leasingu zostaje jego własnością do końca trwania umowy, z możliwością wykupu przez leasingobiorcę za wcześniej ustaloną kwotę, po jej zakończeniu. Ważnym atutem tej formy leasingu może okazać się elastyczny sposób ustalania kwoty rat miesięcznych – wg. stopy stałej lub zmiennej. 
Leasing finansowy
W przypadku leasingu finansowego konieczność zapłaty podatku VAT od całkowitej wartości przedmiotu leasingu (a tym samym jego odliczenia) następuje już przy pierwszej racie leasingu, ponieważ w tej formie finansowania mamy do czynienia z dostawą towaru (a nie usługą, jak w leasingu operacyjnym). Z tej przyczyny leasing finansowy rzadko jest wybierany przez młode firmy – barierą jest wysoki próg kosztów początkowych.

Inne ważne informacje dotyczące leasingu finansowego:

✓ odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca – przedmiot zostaje wliczony w skład jego majątku,
✓ po zakończeniu umowy przedmiot leasingu staje się automatycznie własnością leasingobiorcy,
✓ w koszty uzyskania przychodu wliczają się:
odpisy amortyzacyjne, część odsetkowa raty miesięcznej oraz bieżące koszty użytkowania (np. paliwo),
✓ nie jest określony minimalny okres trwania umowy.

Leasing bez BIK Piaseczno
Współpracujemy z firmą leasingową, która nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej – stąd nasza oferta może okazać się atrakcyjna dla właścicieli firm, u których w przeszłości lub aktualnie wystąpiły opóźnienia w spłacie rat kredytów i pożyczek (również indywidualnych).

Zamów kontakt

Zostaw dane – oddzwonimy

Opinie naszych Klientów

Realne opinie zamieszczone na portalu Oferteo, gdzie od kilku lat z powodzeniem pomagamy uzyskać naszym Klientom niezbędne finansowanie dla działalności gospodarczych i spółek:

JM Finance

Leasing samochodów dostawczych Piaseczno -  niektóre nasze oferty:

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

JM FINANCE  Leasing samochodów dostawczych Piaseczno

Gdzie działamy?

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Piaseczna (woj. mazowieckie) i okolic, zainteresowanych ofertą leasingu samochodów dostawczych dla firm. Działamy między innymi w miejscowościach: Góra Kalwaria, Konstancin - Jeziorna, Ustanów, Józefów, Otwock, Magdalenka, Janki, Nadarzyn czy Pruszków.

Leasing nowych samochodów dostawczych Piaseczno

Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi w Polsce, m.in.: Alior Leasing, PKO Leasing, IMPULS Leasing, Millenium Leasing, EFL, mLeasing. W naszej ofercie znajdują się samochody dostawcze wszystkich dostępnych na polskim rynku marek, m.in.:  Renault, Citroen, Volkswagen,  Mercedes, IVECO, Ford, Dacia, Chevrolet, Opel czy Peugeot. Wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania w postaci leasingu dla działalności jednoosobowych czy spółek pozwoliło nam zbudować pozycję lidera, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci. 

Leasing dla firm Piaseczno

Oferujemy leasing samochodów dostawczych do 3,5 tony oraz flot w wybranej opcji finansowania: leasingu finansowego, operacyjnego lub zwrotnego - wspieramy Klienta, by dopasować formę optymalną dla jego działalności. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim elastyczna oferta dostosowana do możliwości firmy, jak również konkurencyjność - dzięki stałej współpracy z wieloma firmami leasingowymi jesteśmy w stanie zaoferować warunki niedostępne nigdzie indziej.

Leasing samochodów dostawczych dla nowych firm Piaseczno

Nasza oferta to również leasing dla młodych firm już od 1-ego dnia działalności - zapraszamy do kontaktu!

Leasing Mercedes Piaseczno

Skutecznie pozyskujemy finansowanie w postaci leasingu na auta dostawcze marki Mercedes - nowe i używane. Nasza oferta to m.in. modele takie jak: Mercedes Sprinter Furgon, Mercedes eSprinter Furgon, Mercedes Vito Furgon, Mercedes eVito Furgon, Mercedes Vito Mixto czy Mercedes Citan Furgon.

Leasing IVECO Piaseczno

Współpracujemy również m.in. z marką IVECO, renomowanym producentem specjalistycznych aut dostawczych, lawet, chłodni, minibusów. Zapraszamy Klientów zainteresowanych leasingiem samochodów dostawczych IVECO. Leasing możliwy m.in. na modele takie jak: IVECO Daily Furgon, IVECO Minibus Daily, IVECO Daily Hi-Matic, Iveco Daily Blue Power w różnych opcjach zabudów (typu chłodnia, laweta) czy zastosowanych elementów wyposażenia profesjonalnego, jak  platforma, pług śnieżny, wywrotka, itp.

Leasing samochodów dostawczych używanych Piaseczno

Z powodzeniem pozyskamy dla Państwa również finansowanie samochodów używanych do 3,5 tony, w tym samochodów z dystrybucji zagranicznej. 

Cesja leasingu Piaseczno

Pomożemy również dopełnić formalności związanych ze zmianą leasingobiorcy w dowolnej firmie leasingowej. 

Share This