+48 501 262 564 m.bednarek@jmfinance.pl

Leasing samochodów ciężarowych | Piaseczno

✓ opłata wstępna od 0%

✓ okres finansowania nawet do 60 miesięcy

✓ leasing także bez sprawdzania BIK

✓ możliwość uzyskania finansowania dla młodych firm

JM Finance to szeroka oferta leasingu samochodów ciężarowych marek takich jak: MAN, Scania, IVECO, Mercedes-Benz, DAF, Volvo, Schmitz, Wielton i innych.

Dzięki współpracy z większością wiodących firm leasingowych, jak również wszystkimi producentami samochodów dostępnymi na polskim rynku, jesteśmy w stanie skonstruować najkorzystniejszą oraz skrojoną na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla naszych Klientów w formie leasingu na samochody ciężarowe (w tym cysterny, chłodnie, ciągniki siodłowe oraz inne pojazdy specjalnego przeznaczenia) oraz leasingu naczep. Dbamy o to, by ostateczne warunki oferty oraz rodzaj leasingu były zoptymalizowane pod kątem potrzeb oraz możliwości przedsiębiorstwa.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do firm działających w: transporcie, logistyce i dystrybucji, branży budowlanej, przemysłowej czy produkcyjnej.

Leasing dla nowych firm od 1-ego dnia działalności
Nasza oferta jest dostępna dla młodych firm, które dopiero rozpoczynają działalność. Decyzja o przyznaniu finansowania w takim przypadku jest oczywiście uzależniona m.in. od dotychczasowej historii kredytowej właściciela firmy, a także samego przedmiotu leasingu, jego wieku i wartości, jednak pozyskanie leasingu jest możliwe nawet w 1-szym dniu działalności.
Leasing operacyjny samochodów ciężarowych
Rozliczenie w ramach leasingu operacyjnego poprawia płynność finansową firmy dzięki możliwości wliczenia raty leasingowej w koszty uzyskania przychodu. Ważną zaletą jest także odliczenie podatku VAT od miesięcznej raty leasingu. Okres trwania umowy w przypadku tej formy finansowania jest ściśle określony przepisami i wynosi od 24 do 60 miesięcy. Tym co odróżnia leasing operacyjny od leasingu finansowego jest podmiot dokonujący odpisów amortyzacyjnych – w tym przypadku jest nim leasingodawca; sam przedmiot leasingu zostaje jego własnością do końca trwania umowy, z możliwością wykupu przez leasingobiorcę za wcześniej ustaloną kwotę, po jej zakończeniu. Ważnym atutem tej formy leasingu może okazać się elastyczny sposób ustalania kwoty rat miesięcznych – wg. stopy stałej lub zmiennej. 
Leasing finansowy
W przypadku leasingu finansowego konieczność zapłaty podatku VAT od całkowitej wartości przedmiotu leasingu (a tym samym jego odliczenia) następuje już przy pierwszej racie leasingu, ponieważ w tej formie finansowania mamy do czynienia z dostawą towaru (a nie usługą, jak w leasingu operacyjnym). Z tej przyczyny leasing finansowy rzadko jest wybierany przez młode firmy – barierą jest wysoki próg kosztów początkowych.

Inne ważne informacje dotyczące leasingu finansowego:

✓ odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca – przedmiot zostaje wliczony w skład jego majątku,
✓ po zakończeniu umowy przedmiot leasingu staje się automatycznie własnością leasingobiorcy,
✓ w koszty uzyskania przychodu wliczają się:
odpisy amortyzacyjne, część odsetkowa raty miesięcznej oraz bieżące koszty użytkowania (np. paliwo),
✓ nie jest określony minimalny okres trwania umowy.

Leasing bez BIK Piaseczno
Współpracujemy z firmą leasingową, która nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej – stąd nasza oferta może okazać się atrakcyjna dla właścicieli firm, u których w przeszłości lub aktualnie wystąpiły opóźnienia w spłacie rat kredytów i pożyczek (również indywidualnych).

Zamów kontakt

Zostaw dane – oddzwonimy

Leasing samochodów ciężarowych Piaseczno – oferty

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

Mercedes-Benz AMG GT 2021

Wartość netto: 3 236 871 PLN

Model: AMG GT
Wersja: Black Series
Przebieg: 600 km
Poj. skokowa: 3982 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 730 kM
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: na tylne koła

Możliwości finansowania dla firm:

✓ leasing finansowy
✓ leasing operacyjny

JM FINANCE  Leasing samochodów ciężarowych Piaseczno

Gdzie działamy?

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Piaseczna i okolic, zainteresowanych ofertą leasingu samochodów ciężarowych, naczep, cystern, wywrotek, itp. Działamy między innymi w miejscowościach: Góra Kalwaria, Konstancin – Jeziorna, Ustanów, Józefów, Otwock, Magdalenka, Janki, Nadarzyn czy Pruszków.

Leasing nowych samochodów ciężarowych Piaseczno

Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi w Polsce, m.in.: Walter Leasing, PKO Leasing, Impuls Leasing, FM Leasing, Millenium Leasing, EFL, mLeasing. W naszej ofercie znajdują się samochody ciężarowe wszystkich dostępnych na polskim rynku marek, m.in.:  MAN, Scania, IVECO, Mercedes-Benz, DAF, Volvo, Schmitz czy Wielton. Wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania w postaci leasingu dla działalności jednoosobowych czy spółek pozwoliło nam zbudować pozycję lidera, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci. 

Leasing dla firm Piaseczno

Oferujemy leasing samochodów ciężarowych oraz flot w wybranej opcji finansowania: leasingu finansowego, operacyjnego lub zwrotnego – wspieramy Klienta, by dopasować formę optymalną dla jego działalności. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim elastyczna oferta dostosowana do możliwości firmy, jak również konkurencyjność – dzięki stałej współpracy z wieloma firmami leasingowymi jesteśmy w stanie zaoferować warunki niedostępne nigdzie indziej.

Leasing SCANIA Piaseczno

Pozyskujemy finansowanie w postaci leasingu na samochody ciężarowe marki SCANIA – nowe i używane. Nasza oferta to m.in. ciągniki siodłowe: Scania R410, Scania 450 S, Scania 500 S, Scania S460.

Leasing ciągników siodłowych DAF Piaseczno

Współpracujemy również m.in. z marką DAF. Zapraszamy Klientów zainteresowanych leasingiem ciągników siodłowych DAF. Leasing operacyjny / finansowy / zwrotny możliwy m.in. na modele takie jak: DAF XF 480 FT, DAF XF 450 FT, DAF XF 480, DAF XF 530 FT, DAF XF 450 FT 4X2.

Leasing samochodów ciężarowych używanych Piaseczno

Z powodzeniem pozyskamy dla Państwa również finansowanie samochodów ciężarowych, w tym samochodów z dystrybucji zagranicznej. 

Cesja leasingu samochodów ciężarowych Piaseczno

Pomożemy również dopełnić formalności związanych ze zmianą leasingobiorcy samochodu ciężarowego w dowolnej firmie leasingowej. 

Leasing MAN Piaseczno

Nasza oferta to także leasing samochodów ciężarowych renomowanej firmy MAN. Skutecznie pozyskiwaliśmy finansowanie ciągników siodłowych, np.: MAN  TGX 18.460 4×2 BLS, MAN TGX 18.480 4×2 BLS lub MAN TGX 18.500 4×2 BLS (ciągnik typu mega).

MAN Ciągnik siodłowy TGX 18.460 4×2 BLS

Share This