+48 501 262 564 m.bednarek@jmfinance.pl

Leasing maszyn i urządzeń

✓ opłata wstępna od 0%

✓ okres finansowania nawet do 60 miesięcy

✓ leasing także bez sprawdzania BIK

✓ możliwość uzyskania finansowania dla młodych firm

Nasza oferta to również leasing maszyn i urządzeń, w tym: maszyn budowlanych (leasing koparek, ładowarek, podnośników, żurawi, dźwigów, agregatów, itp.), maszyn i urządzeń dedykowanych dla przemysłu spożywczego, motoryzacyjnego, chemicznego, jak również leasing maszyn produkcyjnych, pakujących. Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym, zwrotnym i finansowym – wspieramy Klientów w doborze optymalnej formy finansowania.

Współpracujemy z większością wiodących firm leasingowych dostępnych na polskim rynku, dlatego też możemy zaproponować ofertę skrojoną na miarę potrzeb każdego biznesu, niezależnie od wielkości. Dzięki przeglądowi ofert wielu firm, zapewniamy najkorzystniejsze warunki finansowania działalności – już od 1-ego dnia.

Leasing dla nowych firm od 1-ego dnia działalności
Nasza oferta jest dostępna dla młodych firm, które dopiero rozpoczynają działalność. Decyzja o przyznaniu finansowania w takim przypadku jest oczywiście uzależniona m.in. od dotychczasowej historii kredytowej właściciela firmy, a także samego przedmiotu leasingu, jego wieku i wartości, jednak pozyskanie leasingu jest możliwe nawet w 1-szym dniu działalności.
Leasing operacyjny samochodów osobowych
Rozliczenie w ramach leasingu operacyjnego poprawia płynność finansową firmy dzięki możliwości wliczenia raty leasingowej w koszty uzyskania przychodu. Ważną zaletą jest także odliczenie podatku VAT od miesięcznej raty leasingu. Okres trwania umowy w przypadku tej formy finansowania jest ściśle określony przepisami i wynosi od 24 do 60 miesięcy. Tym co odróżnia leasing operacyjny od leasingu finansowego jest podmiot dokonujący odpisów amortyzacyjnych – w tym przypadku jest nim leasingodawca; sam przedmiot leasingu zostaje jego własnością do końca trwania umowy, z możliwością wykupu przez leasingobiorcę za wcześniej ustaloną kwotę, po jej zakończeniu. Ważnym atutem tej formy leasingu może okazać się elastyczny sposób ustalania kwoty rat miesięcznych – wg. stopy stałej lub zmiennej. 
Leasing finansowy
W przypadku leasingu finansowego konieczność zapłaty podatku VAT od całkowitej wartości przedmiotu leasingu (a tym samym jego odliczenia) następuje już przy pierwszej racie leasingu, ponieważ w tej formie finansowania mamy do czynienia z dostawą towaru (a nie usługą, jak w leasingu operacyjnym). Z tej przyczyny leasing finansowy rzadko jest wybierany przez młode firmy – barierą jest wysoki próg kosztów początkowych.

Inne ważne informacje dotyczące leasingu finansowego:

✓ odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca – przedmiot zostaje wliczony w skład jego majątku,
✓ po zakończeniu umowy przedmiot leasingu staje się automatycznie własnością leasingobiorcy,
✓ w koszty uzyskania przychodu wliczają się:
odpisy amortyzacyjne, część odsetkowa raty miesięcznej oraz bieżące koszty użytkowania (np. paliwo),
✓ nie jest określony minimalny okres trwania umowy.

Leasing bez BIK
Współpracujemy z firmą leasingową, która nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej – stąd nasza oferta może okazać się atrakcyjna dla właścicieli firm, u których w przeszłości lub aktualnie wystąpiły opóźnienia w spłacie rat kredytów i pożyczek (również indywidualnych).

Zamów kontakt

Zostaw dane – oddzwonimy

Opinie naszych Klientów

Realne opinie zamieszczone na portalu Oferteo, gdzie od kilku lat z powodzeniem pomagamy uzyskać naszym Klientom niezbędne finansowanie dla działalności gospodarczych i spółek:

JM Finance
Share This