+48 501 262 564 m.bednarek@jmfinance.pl

Leasing maszyn i urządzeń

✓ opłata wstępna od 0%

✓ okres finansowania nawet do 60 miesięcy

✓ leasing także bez sprawdzania BIK

✓ możliwość uzyskania finansowania dla młodych firm

Nasza oferta to również leasing maszyn i urządzeń, w tym: maszyn budowlanych (leasing koparek, ładowarek, podnośników, żurawi, dźwigów, agregatów, itp.), maszyn i urządzeń dedykowanych dla przemysłu spożywczego, motoryzacyjnego, chemicznego, jak również leasing maszyn produkcyjnych, pakujących. Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym, zwrotnym i finansowym – wspieramy Klientów w doborze optymalnej formy finansowania.

Współpracujemy z większością wiodących firm leasingowych dostępnych na polskim rynku, dlatego też możemy zaproponować ofertę skrojoną na miarę potrzeb każdego biznesu, niezależnie od wielkości. Dzięki przeglądowi ofert wielu firm, zapewniamy najkorzystniejsze warunki finansowania.

Leasing dla nowych firm od 1-ego dnia działalności
Nasza oferta jest dostępna dla młodych firm, które dopiero rozpoczynają działalność. Decyzja o przyznaniu finansowania w takim przypadku jest oczywiście uzależniona m.in. od dotychczasowej historii kredytowej właściciela firmy, a także samego przedmiotu leasingu, jego wieku i wartości, jednak pozyskanie leasingu jest możliwe nawet w 1-szym dniu działalności.
Leasing operacyjny samochodów osobowych
Rozliczenie w ramach leasingu operacyjnego poprawia płynność finansową firmy dzięki możliwości wliczenia raty leasingowej w koszty uzyskania przychodu. Ważną zaletą jest także odliczenie podatku VAT od miesięcznej raty leasingu. Okres trwania umowy w przypadku tej formy finansowania jest ściśle określony przepisami i wynosi od 24 do 60 miesięcy. Tym co odróżnia leasing operacyjny od leasingu finansowego jest podmiot dokonujący odpisów amortyzacyjnych – w tym przypadku jest nim leasingodawca; sam przedmiot leasingu zostaje jego własnością do końca trwania umowy, z możliwością wykupu przez leasingobiorcę za wcześniej ustaloną kwotę, po jej zakończeniu. Ważnym atutem tej formy leasingu może okazać się elastyczny sposób ustalania kwoty rat miesięcznych – wg. stopy stałej lub zmiennej. 
Leasing finansowy
W przypadku leasingu finansowego konieczność zapłaty podatku VAT od całkowitej wartości przedmiotu leasingu (a tym samym jego odliczenia) następuje już przy pierwszej racie leasingu, ponieważ w tej formie finansowania mamy do czynienia z dostawą towaru (a nie usługą, jak w leasingu operacyjnym). Z tej przyczyny leasing finansowy rzadko jest wybierany przez młode firmy – barierą jest wysoki próg kosztów początkowych.

Inne ważne informacje dotyczące leasingu finansowego:

✓ odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca – przedmiot zostaje wliczony w skład jego majątku,
✓ po zakończeniu umowy przedmiot leasingu staje się automatycznie własnością leasingobiorcy,
✓ w koszty uzyskania przychodu wliczają się:
odpisy amortyzacyjne, część odsetkowa raty miesięcznej oraz bieżące koszty użytkowania (np. paliwo),
✓ nie jest określony minimalny okres trwania umowy.

Leasing bez BIK
Współpracujemy z firmą leasingową, która nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej – stąd nasza oferta może okazać się atrakcyjna dla właścicieli firm, u których w przeszłości lub aktualnie wystąpiły opóźnienia w spłacie rat kredytów i pożyczek (również indywidualnych).

Zamów kontakt

Zostaw dane – oddzwonimy

Leasing w procedurze uproszczonej

Procedura uproszczona nie wymaga przedstawiania dokumentów finansowych oraz zaświadczeń ZUS i US – zawarcie umowy leasingowej następuje na podstawie oświadczenia. Leasingobiorca nie jest też weryfikowany w bazie BIK. Decyzja o przyznaniu finansowania zostaje podjęta w ciągu max. 24h.

Opinie naszych Klientów

Realne opinie zamieszczone na portalu Oferteo, gdzie od kilku lat z powodzeniem pomagamy uzyskać naszym Klientom niezbędne finansowanie dla działalności gospodarczych i spółek:

JM Finance

JM FINANCE  Leasing maszyn i urządzeń Radom, woj. mazowieckie

Gdzie działamy?

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Radomia i okolic, zainteresowanych ofertą leasingu dla firm. Działamy między innymi w miejscowościach: Rawa Mazowiecka, Grójec, Radom, Pionki, Białobrzegi, Kozienice, Szydłowiec, Przysucha czy Opoczno.

Leasing maszyn i urządzeń RADOM 

Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi w Polsce, m.in.: Alior Leasing, PKO Leasing, IMPULS Leasing, Millenium Leasing, EFL, mLeasing. Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące atrakcyjnych warunków finansowania maszyn i urządzeń. Leasing maszyn budowlanych, leasing maszyn produkcyjnych, pakujących, jak również leasing maszyn i urządzeń realizowanych na zamówienie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania w postaci leasingu dla działalności jednoosobowych czy spółek pozwoliło nam zbudować pozycję lidera, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci. 

Leasing dla firm Radom

Oferujemy leasing samochodów osobowych oraz flot w wybranej opcji finansowania: leasingu finansowego, operacyjnego lub zwrotnego - wspieramy Klienta, by dopasować formę optymalną dla jego działalności. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim elastyczna oferta dostosowana do możliwości firmy, jak również konkurencyjność - dzięki stałej współpracy z wieloma firmami leasingowymi jesteśmy w stanie zaoferować warunki niedostępne nigdzie indziej.

Leasing dla nowych firm Radom

Nasza oferta to również leasing dla młodych firm już od 1-ego dnia działalności - zapraszamy do kontaktu!

Leasing maszyn budowlanych Radom

Skutecznie pozyskamy finansowanie zakupu maszyn budowlanych, jak:

  • leasing koparki,
  • leasing ładowarki teleskopowej,
  • leasing agregatów prądotwórczych,
  • leasing żurawia,
  • leasing dźwigu, 
  • leasing minikoparki.

Leasing maszyn przemysłowych Radom

Współpracujemy także z firmami działającymi w przemyśle i produkcji. Dzięki naszej pomocy finansowanie maszyn produkcyjnych w Radomiu pozyskało wiele firm, m.in. w branży spożywczej, odzieżowej i obuwniczej, cukierniczej, farmaceutycznej czy automotive. Zajmujemy się także leasingiem maszyn produkowanych na specjalne zamówienie, biorących udział w skomplikowanych procesach automatyzacji produkcji.

Cesja leasingu Radom

Pomożemy również dopełnić formalności związanych ze zmianą leasingobiorcy w dowolnej firmie leasingowej. 

Share This