+48 501 262 564 m.bednarek@jmfinance.pl

Leasing instalacji / farm fotowoltaicznych | Leasing pomp ciepła

Odnawialne Źródła Energii w Twojej firmie

budowa pozytywnego wizerunku Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie 

okres finansowania nawet do 96 miesięcy

opłata wstępna od 0%

✓ leasing uproszczony – bez zbędnych formalności i dostarczania sprawozdań finansowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego biznesu, przygotowaliśmy ofertę leasingu instalacji / farm fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Oszczędności w Państwa firmie są na wyciągnięcie ręki dzięki uproszczonej procedurze leasingu i doskonałym warunkom finansowania.

Leasing dla nowych firm od 1-ego dnia działalności
Nasza oferta jest dostępna dla młodych firm, które dopiero rozpoczynają działalność. Decyzja o przyznaniu finansowania w takim przypadku jest oczywiście uzależniona m.in. od dotychczasowej historii kredytowej właściciela firmy, a także samego przedmiotu leasingu, jego wieku i wartości, jednak pozyskanie leasingu jest możliwe nawet w 1-szym dniu działalności.
Leasing operacyjny instalacji OZE
Rozliczenie w ramach leasingu operacyjnego poprawia płynność finansową firmy dzięki możliwości wliczenia raty leasingowej w koszty uzyskania przychodu. Ważną zaletą jest także odliczenie podatku VAT od miesięcznej raty leasingu. Okres trwania umowy w przypadku tej formy finansowania jest ściśle określony przepisami i wynosi od 24 do 60 miesięcy. Tym co odróżnia leasing operacyjny od leasingu finansowego jest podmiot dokonujący odpisów amortyzacyjnych – w tym przypadku jest nim leasingodawca; sam przedmiot leasingu zostaje jego własnością do końca trwania umowy, z możliwością wykupu przez leasingobiorcę za wcześniej ustaloną kwotę, po jej zakończeniu. Ważnym atutem tej formy leasingu może okazać się elastyczny sposób ustalania kwoty rat miesięcznych – wg. stopy stałej lub zmiennej. 
Leasing finansowy

W przypadku leasingu finansowego konieczność zapłaty podatku VAT od całkowitej wartości przedmiotu leasingu (a tym samym jego odliczenia) następuje już przy pierwszej racie leasingu, ponieważ w tej formie finansowania mamy do czynienia z dostawą towaru (a nie usługą, jak w leasingu operacyjnym). Z tej przyczyny leasing finansowy rzadko jest wybierany przez młode firmy – barierą jest wysoki próg kosztów początkowych.

Inne ważne informacje dotyczące leasingu finansowego:

✓ odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca – przedmiot zostaje wliczony w skład jego majątku,
✓ po zakończeniu umowy przedmiot leasingu staje się automatycznie własnością leasingobiorcy,
✓ w koszty uzyskania przychodu wliczają się:
odpisy amortyzacyjne, część odsetkowa raty miesięcznej oraz bieżące koszty użytkowania,
✓ nie jest określony minimalny okres trwania umowy.

Leasing bez BIK
Współpracujemy z firmą leasingową, która nie sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej – stąd nasza oferta może okazać się atrakcyjna dla właścicieli firm, u których w przeszłości lub aktualnie wystąpiły opóźnienia w spłacie rat kredytów i pożyczek (również indywidualnych).

Zamów kontakt

Zostaw dane – oddzwonimy

Leasing w procedurze uproszczonej

Procedura uproszczona nie wymaga przedstawiania dokumentów finansowych oraz zaświadczeń ZUS i US – zawarcie umowy leasingowej następuje na podstawie oświadczenia. Leasingobiorca nie jest też weryfikowany w bazie BIK. Decyzja o przyznaniu finansowania zostaje podjęta w ciągu max. 24h.

Opinie naszych Klientów

Realne opinie zamieszczone na portalu Oferteo, gdzie od kilku lat z powodzeniem pomagamy uzyskać naszym Klientom niezbędne finansowanie dla działalności gospodarczych i spółek:

JM Finance

 Leasing fotowoltaiki / pomp ciepła 

Gdzie działamy?

Naszą ofertę kierujemy do Klientów w całej Polsce - umowę leasingu z powodzeniem możemy zawrzeć zdalnie. Fizycznie działamy przede wszystkim na terenie woj. mazowieckiego, m.in. w miejscowościach: Warszawa, Radom, Piaseczno, Kielce, Grójec, Warka, Nowe Miasto nad Pilicą, Żyrardów, Biała Rawska, Rawa Mazowiecka, Otwock, Płock, Siedlce, Kozienice, Konstancin - Jeziorna, Garwolin, Góra Kalwaria oraz okolic.

Leasing fotowoltaiki Warszawa | Radom | Piaseczno

Leasing instalacji fotowoltaicznych Warszawa to elastyczna oferta skrojona na miarę potrzeb Państwa firmy. Współpracując z największymi firmami leasingowymi w Polsce, m.in.: Alior Leasing, PKO Leasing, IMPULS Leasing, Millenium Leasing, EFL, mLeasing jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze warunki finansowania oraz dostosować ofertę do Państwa oczekiwań. Ofertę dedykujemy małym firmom usługowym, handlowym, jak również dużym przedsiębiorstwom produkcyjnym - pozyskujemy finansowanie na wielohektarowe inwestycje w farmy fotowoltaiczne,

Leasing pomp ciepła Radom | Warszawa | Grójec

Nasza oferta to również leasing pomp ciepła, w tym przeznaczonych do pracy w obiektach wielkopowierzchniowych - jak firmy produkcyjne, przemysłowe, stacje benzynowe, hotele, pensjonaty czy restauracje. Leasing pomp ciepła to fantastyczna alternatywa dla rosnących cen gazu i opału - a w połączeniu z fotowoltaiką pozwala zredukować rachunki za ogrzewanie do niemal 0 zł! 

Leasing OZE Grójec | Żyrardów | Piaseczno

Odnawialne Źródła Energii w firmie to ogromne oszczędności - tym większe, im większe przedsiębiorstwo. Oferowany przez nas leasing instalacji fotowoltaicznych / leasing pomp ciepła w: Grójcu, Żyrardowie, Warszawie, Piasecznie, Warce, Kielcach czy Górze Kalwarii to dedykowana dla biznesu oferta w procedurze uproszczonej na optymalnie korzystnych warunkach finansowania.

Leasing instalacji fotowoltaicznych Grójec 

Atrakcyjne finansowanie w postaci leasingu farm fotowoltaicznych dla sektora MŚP, jak również dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Działamy na terenie Grójca i okolic, w tym: Leasing Białobrzegi, Nowe Miasto nad Pilicą, Rawa Mazowiecka, leasing fotowoltaiki Warka, Mszczonów, Piaseczno, Otwock.

Share This