Kredyt konsolidacyjny dla firmy. Konsolidacja kredytów, kart kredytowych, itp. kredyty Grójec, Warszawa, Piaseczno

Jeśli Twoja firma korzysta z produktów kredytowych i chwilowo straciła płynność - możesz czuć się przyparty do muru.

"Zapętlenie" kredytowe nie jest niczym przyjemnym, a szczególnie, gdy dotyczy firmy, która w dodatku z różnych przyczyn przestała prosperować.

Nie zawsze kolejny kredyt jest najlepszym rozwiązaniem, jednak jeśli nie masz innego wyjścia i masz pewność, że sytuacja Twojego przedsiębiorstwa poprawi się za jakiś czas - zachęcamy Cię do konsolidacji zobowiązań kredytowych, dzięki której miesięczna wysokość rat będzie mniejsza, a cała kwota kredytu zostanie rozłożona na dłuższy, dogodny dla Ciebie okres czasu.

Jak kredyt konsolidacyjny może Ci pomóc?

Konsolidacja kredytowa polega na "odkupieniu" przez bank wszystkich zobowiązań Twojej firmy z różnych banków i wydłużeniu okresu kredytowania, dzięki czemu miesięczna kwota rat jest mniejsza, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.

Ważną zaletą kredytu konsolidacyjnego dla firm jest możliwość dobrania środków do 100% wartości dotychczasowych zobowiązań! Dzięki czemu możesz uzyskać dodatkowe pieniądze na pilne wydatki, jeśli akurat Twoja firma znalazła się w gorszej kondycji - pozyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć np. na spłatę zaległych faktur lub zakup surowców, towarów, itp.

Skorzystaj z dedykowanej oferty

Kredyty dla firm | Grójec, Piaseczno, Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI BY UZYSKAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ FINANSOWANIA DLA TWOJEJ FIRMY

E-mail: m.bednarek@jmfinance.pl

Kontakt

Tel: +48 501 262 564
E-Mail: m.bednarek@jmfinance.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
10:00 - 20:00

JM Finance - finansowanie dla firm

ul. Krobowska 13
05-600 Grójec

Polityka prywatności

© 2018 JM Finance - kredyty dla firm | Grójec, Warszawa, Piaseczno. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Strony internetowe TIMEDIA